Winamp    Windows  Mediaplayer     Real player    Quicktime


        

De Zeeuwse Geus Archief

Gebruikerswaardering: 5 / 5

Ster actiefSter actiefSter actiefSter actiefSter actief
 

"Café de Zeeuwse Geus"
Presentatie: Heine Wind

Praat en muziekprogramma "Café de Zeeuwse Geus" met Heine Wind en Jeroen Ghuijs.

Waar zijn die hippies van weleer? Die baby-boomers? De oudere jongeren? Zijn de zestig plussers in slaap gevallen? Wakker worden mensen!

In de eerste uitzending vertelt Jeroen over 'Toen'. Omlijst met nostalgische muziek uit eind jaren zestig, begin jaren zeventig. Dit mag u eigenlijk niet missen!
 

Het programma is te beluisteren op http://www.findingvoicesradio.com en druk op >>> Pop-up Radio  <<<

 

Wil je op de chat? (ja gezellig :) ) voor een interactief contact met de presentator en gast?
Druk op chatbox  Login en je bent binnen , 
heb je nog géén login ? registreer je eenmalig  in verband met Uw privacy

>>>  Uitzendingen van De Zeeuwse Geus staan  t/m 21 Febr online <<<  

 

 

Café de Zeeuwse Geus_Sat Feb 21 2015.mp3

Café de Zeeuwse Geus_Sat Feb 14 2015.mp3

Café de Zeeuwse Geus over van Prooijen Sat Feb 07  2015


Café de Zeeuwse Geus Sat Jan 31 2015


Café de Zeeuwse Geus Sat Jan 24 2015


Café  de Zeeuwse Geus met Petra Meijer_Sat Jan 17 2015.mp3

Café de Zeeuwse Geus Sat Jan 10 2015


Café de Zeeuwse Geus Sat Jan 03 2015

Café de Zeeuwse Geus Sat Dec 27 2014


Café de Zeeuwse Geus Sat Dec 20 2014

Café de Zeeuwse Geus met als gast Ferdinand terug naar de Sterren_Sat Dec 13 2014

Café de Zeeuwse Geus Sat Nov 29 2014

Café de Zeeuwse Geus over Rusland_Sat Nov 15 2014

Café de Zeeuwse Geus Sat Nov 08 2014

Café de Zeeuwse Geus Sat Nov 01 2014

Café de Zeeuwse Geus - 18 Oktober 2014

Café de Zeeuwse Geus - 04 Oktober 2014

Café de Zeeuwse Geus - 27 September 2014

Café de Zeeuwse Geus - 20 September 2014

Café de Zeeuwse Geus - 13 September 2014